دسته بندی ویلا: آپارتمان مبله

آپارتمان مبله

در برخی مواقع برای مدت زمان تقریبا طولانی به سفر میرویم و یا برای ماموریت های کاری مجبور به نقل مکان هستیم. اما اثاث کشی برایمان بسیار دشوار است و هزینه هتل هم برای مدت زمانی که باید سکونت داشته باشیم بسیار زیاد میشود. بهترین گزینه در این مواقع اجاره و یا خرید آپارتمان مبله است. در این صورت نیاز به اثاث کشی نیست و شما به راحتی میتوانید از تمامی امکاناتی که نیاز دارید در شهر مقصدتان بهره ببرید. در ادامه تمام نکاتی که برای اجاره آپارتمان مبله باید بدانید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

حداقل امکاناتی که یک آرپاتمان مبله باید داشته باشد

یک آپارتمان مبله باید ضروریترین وسایل را داشته باشد این دسته از وسایل عبارت اند از:

  • نشیمن مبله که باید حداقل یک دست مبل و میز داشته باشد.
  • اتاق خواب دارای تختخواب
  • آشپزخانه مجهز به تمامی وسایل ضروری آشپزخانه از ظروف تا کالای برقی
  • موکت یا فرش

چه چیزی در آپارتمان مبله ضروری نیست؟

تجهیزات صوتی جزو لوازمی است که ضروری نیست. لوازم آشپزخانه مثل چرخ گوشت، مخلوط کن از وسایل برقی است که ضروری نیست. اگر به وسیله ای به شدت نیاز دارید میتوانید قبل از اجاره با صاحب خانه هماهنگ کنید در صورت امکان برایتان تهیه میکند.

هزینه دریافتی بابت خرید و اجاره

هزینه خرید آپارتمان مبله و یا اجاره بر اساس امکاناتی که خانه دارد و همچنین موقعیت مکانی آن و نیز در صورت اجاره بر اساس مدت اقامت بررسی و دریافت میشود.

نکاتی که در زمان اجاره خانه مبله بهتر است رعایت شود

  • قبل از اجاره کردن و بستن قراداد بهتر است درباره امتیازات لازم و دلخواه تعمیرات خانه و یا تعمیر و تغییر اثاثیه داخل منزل صحبت شود.
  • حتما مستاجر و صاحب خانه از طریق تطابق کارت ملی از هویت یکدیگر مطمئن شوند. افرادی که قرار است خانه یا ملکی را اجاره کنند بهتر است قبل از اجاره در مورد صاحبخانه تحقیق کرده و او را به خوبی بشناسند
  • بیمه اجاره‌نشینی در زمان اجاره آپارتمان یکی از مسائلی است که میتواند شما را از بسیاری از مسائل و مشکلات در زمان وقوع حادثه دور کند.
  • هنگام اجاره آپارتمان یا سوئیت‌های مبله توجه به تحویل وسایل و لوازم خانه، یکی دیگر از نکاتی است که افراد متقاضی اجاره باید رعایت کنند. بهتر است قبل از تحویل خانه عکس از تمامی وسایل گرفته شود تا در زمان تحویل دادن به صاحب خانه دچار مشکل نشوید.

 

به دنبال اجاره ویلای خود در ویلاچی هستید؟