قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های این سایت به دقت ملاحضه فرمائید. ورود کاربران به سایت و استفاده از پروفایل شخصی، دانلود، آپلود و سایر خدمات به معنی آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سرویس است و در صورت نپذیرفتن آن مجوز استفاده را ندارند.

شرایط عمومی

وب سایت ویلاچی، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود حذف خواهد شد و سایت خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی داند.

کلیه اصول و رویه های ویلاچی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است ومتعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد.

این سرویس تنها رابطی بین شما و دیگر اعضاء و کاربران می باشد و هیچگونه کنترل و دخالتی بر انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران ندارد.

دقت کنید در هنگام پرکردن فرم و لیست، اطلاعات صحیح به طور کامل ارائه گردد.

کاربر توافق می کند که هیچ عملکرد اشتباهی که بازتاب منفی بر سایت بگذارد انجام نخواهد داد.

در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس دهی ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد.

کاربر با استفاده از این سرویس ضمانت می کند که بالای ۱۸ سال سن دارد.

اگر کاربر نیابتاً از طرف شخص حقوقی این شرایط را می پذیرد یعنی این قدرت را دارد که آنها را پایبند به ضوابط و شرایط کند.

همراه داشتن مدارک شناسایی و محرمیت در زمان مراجعه به مورد اجاره الزامی است و سایت ویلاچی هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

اماکن اقامتی درج شده در سایت ویلاچی، جهت برگزاری مهمانی و جشن، مناسب نمی باشند. رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و قوانین حاکم بر جامعه و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره الزامی است. مسافران لازم است که هنگام اقامت، نسبت به رعایت شئونات اسلامی و عرف جامعه روستائی (رعایت حجاب عرف منطقه، همراه نبردن حیوانات خانگی، کم کردن صدای موسیقی بخصوص در ساعات پایانی شب و …) متعهد باشد. میزبان باید قبل از رزرو، محدودیت‌های ذکر شده را به مسافر متذکر شود.

سایت ویلاچی برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک و رایانامه ارسال می کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می دارید.

استفاده از سایت ویلاچی فقط مخصوص کاربران ایرانی می باشد و چنانچه اتباع خارجی قصد استفاده از سایت را دارند می بایست حتما قبل از رزرو به سایت اطلاع دهند. در غیر این صورت کلیه مسئولیت های ناشی از کنسلی رزرو بر عهده مهمان است.

مهمان تنها یک بار امکان جابجایی تاریخ رزرو را (در صورت تایید میزبان) خواهد داشت.

لازم به دکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه ، از تاریخ انتشار یا به روز آوری آن ، از همان لحظه انتشار، قابل اجراست و جایگزن کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین محل اقامت

میزبان آگاه است و تعهد می کند که تمام اطلاعات مربوط به ملک با قوانین محلی و شرایط صاحبخانه، ملک مشترک، آپارتمانی و غیره، مغایرت و تداخلی نخواهد داشت و همچنین پس از رزرو ملک توسط مهمان حق تغییر قیمت را ندارد. ملک میزبان باید حداقل استانداردها را از نظر دسترسی، نظافت و امنیت دارا باشد. همچنین در زمان تحویل ملک میزبان یا نماینده او حضور داشته باشد.

اطلاعات وارد یا ویرایش شده توسط اعضاء بعد از تایید کارشناس سایت در سایت ویلاچی نمایش داده می‌شود.

در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو هيچگونه وجهي به او بازگردانده نخواهد شد و اقامتگاه در مدت زمان رزرو شده برای ایشان خالی نگه داشته می شود.

در صورت رعایت نشدن موارد زیر مهمان حق درخواست بازگشت پول خود رادارد:

حداقل استانداردهای ذکر شده ملک در آگهی

مطابقت نداشتن با توضیحات لیست میزبان مانند متراژ، تعداد خواب ها و…

توضیح ملک برای خصوصی بودن آن.

مهمان تنها ۳ ساعت پس از شروع اقامت خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد وجه خود را به سایت اعلام کند. استرداد وجه تنها در صورت اقامت نداشتن امکان پذیر است. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)

در صورت لغو رزرو توسط مالک ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

هرگونه اصلاح یا تغییر در رزرو توسط مهمان و یا میزبان با مسئولیت و هماهنگی خودشان صورت می گیرد و سایت هیچ دخالتی نخواهدداشت.

در صورتیکه سایت قراردادی را لغو کند، هیچگونه مسئولیتی برای پرداخت خسارت به میزبان و مهمان ندارد.

خسارت وارده به محل اقامت

مهمان وظیفه دارد ملک را همانطور که تحویل می گیرد، تحویل نیز بدهد و در صورت بروز هرگونه خسارتی توسط خودش، مهمانانش و یا افرادی که با اجازه او به ملک وارد شده اند، پدید آید موظف به جبران می باشد و ویلاچی هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

اعلام خسارت توسط میزبان به مهمان انجام خواهد شد. در صورت توافق مهمان خسارت را پرداخت می کند وسایت در این مسئله دخالتی ندارد.

اقامت بیش از حد بدون رضایت میزبان

مهمان متعهد به تحویل ملک در زمان مشخص شده در لیست میزبان می باشد در غیراینصورت میزبان اختیار بیرون کردن آنها و گرفتن جریمه ای که دو برابر مبلغ توافقی شبانه است را دارد.

اعلام سوء رفتار

در صورتیکه طی اقامت مهمان در ملک میزبان هر یک از طرفین شاهد رفتار نامناسب، دزدی، خشونت و غیره بودند ابتدا سریعاً به پلیس اطلاع داده و سپس سایت را مطلع می کنند. اما سایت مسئولیتی برای اقدام علیه ان افراد ندارد و تنها حساب کاربری آن فرد حذف خواهد شد.

سلب مسئولیت ها

این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به سابقه و جرائم اعضاء ندارد و اگر هم بنا به صلاحدید خود درباره سابقه اعضاء تحقیق کند، دلیلی برای اعلام آن قبل از سوء استفاده عضو نمی بیند.گرچه شما با استفاده از این سایت این اجازه را به سایت می دهید که در مواقع لازم برای جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری از اطلاعات اولیه شما مانند اسم، تاریخ تولد، رایانامه و غیره از سازمان مربوطه سوابق شما را درخواست کند و همچنین هیچ تعهدی نمی دهدکه قراردادها مطابق با انتظارات افراد و در امنیت و بدون هیچ مشکلی پیش برود.

سایت از هرگونه قبول کردن مسئولیت و غرامتی در زمینه کیفیت لیست ها ، ملک ها، میزبان، مهمان، سرویس ها، صداقت، اعتماد و غیره خود را مبرا می کند.

سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال روابط و تعاملات کاربران با یکدیگر و یا کسانی که در نتیجه استفاده از سایت با آنها آشنا شده اید ندارد.

شرایط رازداری، حریم خصوصی و امنیت

کاربران با ثبت نام خود در وب‌سایت ویلاچی، اجازه انتشار اطلاعات خود را بدون محدویت به سایت می‌دهند.

كاربرانی كه آگهی درج نموده اند تنها دارندگان اطلاعات جمع‌آوری شده در سایت ویلاچی هستند.

اطلاعات خصوصی کاربران سایت مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش، اجاره، اشتراک یا هر استفاده غیر مرتبط، قرار نخواهد گرفت ولی چنانچه این اطلاعات در جایی خارج از محل تعیین شده از جمله (و نه محدود به) «مشخصات كاربری» ثبت شوند، محرمانه نخواهند بود.

سایت دارای لینک‌هایی به سایر سایت‌ها می‌باشد. لطفا توجه داشته باشید که سایت هیچ گونه مسوولیتی در قبال فعالیت‌های این سایت‌ها نخواهد داشت و به کاربران خود توصیه می‌کند که در هنگام مرور سایت‌های مذکور حتما قوانین مربوط به امنیت خصوصی آنها را مطالعه فرمایند..

حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء می‌باشد و سایت مسوولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور اعضاء ندارد.

کاربران نباید

هیچ قانون محلی ، استانی، کشوری، منطقه ای و ملی را زیر پا بگذارند.

از سرویس برای تبلیغات و اهداف دیگر استفاده کنند.

اطلاعات، عکس یا مشخصات شخص دیگری را بدون اجازه او استفاده کند.

اطلاعات حساب شخصی دیگر را بدون اجازه او استفاده کند.

تلاشی برای تخریب یا رخنه به سیستم، خط سایت، جعل و غیره انجام دهد.

همکاری در تحریک و تشویق شخص ثالث در هر یک از موارد بالا انجام دهد.

سایت حق بررسی و تحقیق و پیگرد قانونی را در هر یک از موارد بالا تا بالاترین حد قانونی دارد.

 

 

 

به دنبال اجاره ویلای خود در ویلاچی هستید؟